Çağrı merkezi : 0212 656 06 04
İşimize ve sizlere değer veriyoruz
Boş
Müşteri hizmetleri \ gugukcuk Hakkında

Gugukcuk.com 2005'den bugüne bahçe ürünleri, bahçe mobilyaları, aydınlatma elemanları, spor aletleri, bahçe bitkileri ve evcil hayvanlar için çeşitli Pet Shop ürünlerinin satışı güvenle yapılmaktadır.

Tematik konseptine uygun aradığınız hemen hemen herşeyi bulabileceğiniz e-mağazamızda satılan ürünlerin tamamı faturalı ve üretici / distribütör firma garantisi altındadır.

gugukcuk.com' un bulunduğu adres kendine ait mülküdür.

neden gugukcuk.com.

Hep hayal ettik;
herşeylerden uzak bir derenin kenarında balık tutmayı,
bulduğumuz küçücük bir toprak parçasını yeşillendirmeyi,
doğa ile başbaşa dağ başında kamp kurmayı,
bahçemizdeki sebzeyi dalından yemeyi,
çimlerde top oynayan çocukları seyretmeyi.
Kafamızı kaldırdık ki bir kuş ötüyordu herşeyden uzak, adını bile bilmediğimiz bir kuş ama ötüşü huzur verdi bize gugukcuk diye...
Adını gugukcuk.com koyduk hayalimiz gerçek oldu.

hayalinizdeki çok şey.
Hayal ettiğiniz yapmak isteyip de yapamadığınız ürünler üzerine kurulu konseptiyle Türkiye de bir ilk olan siteye ilgi her geçen gün hızla artıyor. Ne diyelim sizinde hayalleriniz var ise size göre birşeyleri mutlaka bulacaksınız.

gugukcuk.com nerededir.

 
     
 

© 2008 Gugukcuk.com İstanbul Ticaret Odası 29.05.2006 tarih ve 20769 sayılı tescilli Yeşilmavi Elektronik Market ve Paz. Tic. Ltd. Şti. ' nin tescilli markası ve ürünüdür.
Destek hattı telefonları: 0212 656 03 04  fax:0212 656 00 66

Güneşli Mah. Mahmutbey Cad. No:133/D Bağcılar / İstanbul
Depomuzdan satış yapılmamaktadır.

gugukcuk.com keyiflidir.
İnternetteki doğa keyfini gugukcuk.com güvenli alışverişin en keyifli adresinde yaşayın. Bir zamanlar, bahçe ürünleri, el aletleri ya da minik dostlarına ürün arayanlar bir dükkandan diğerine dolaşmak zorundaydı. Artık gugukcuk.com farklı konseptiyle güvenli ve keyifli alışveriş imkânı ile sizleri buluşturdu.

gugukcuk.com renklidir.
Sevdiklerinizle paylaştığınız bir çiçek bizim için mutluluktur anlayışıyla çalışmalarına başlayan gugukcuk.com; bahçenizdeki topraktan başlayarak köpeğinizi ödüllendireceğiniz kemiğe geniş ürün yelpazesiyle sizlere kolay, güvenli ve sürprizlerle dolu bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Kendini kanıtlamış önde gelen markaların ürünlerini sizlere en uygun şartlarda sunmayı kendine hedef bilen gugukcuk.com da; ürünlerin seçimine özen gösterilmektedir.

Bir ürün ancak yüksek kalite şartlarına ve fiyat beklentimize uygun düşüyorsa, ürün yelpazemize dahil edilmektedir.

Güven; ancak yüksek kalite standartıyla sağlanır anlayışıyla hareket eden gugukcuk.com renkli görüntüleri ve ayrıntılı ürün sayfaları ile yedi ana kategoride birçok ürünü sizlerin beğenisine sunmaktadır..

gugukcuk.com gençtir.
gugukcuk.com, 22 Ağustos 2005'de yayına geçti. gugukcuk.com, 70 seçkin ve büyük şirketin ürünleri ile birçok ana kategoride, düşük maliyetli ve çabuk alışveriş imkanı sağlıyor.

gugukcuk.com da alışveriş güvenlidir.
Starfield Secure Certification Authority sertifikalı gugukcuk.com, Türkiye'nin en güvenli online ödeme altyapısı Türkiye Garanti Bankası ve İşbankası Webpos sanal sistemini kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak şifrelenip Türkiye İş Bankası'na sorgulanmak üzere ulaşır kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenerek güvenli alışveriş sağlanır. Yapılan tüm işlemler ve veri iletimi dünyada geçerli en yüksek güvenlik standartları ile korunduğundan, alışverişiniz sırasında kişisel ve kredi kartı bilgileriniz tamamen güvencededir.

gugukcuk.com hızlıdır.
Aras Kargo ile çalışan gugukcuk.com, İstanbul'da en geç 2-3 gün, diğer illere2- 5 gün içerisinde teslimat yapmaktadır. Teslimat süreleri kargo şirketlerinin teslim hızı ile orantılıdır.

gugukcuk.com markadır.
gugukcuk.com İstanbul Ticaret Odası 29.05.2006 tarih ve 20769 sayılı tescilli yeşilmavi Elektronik Market ve Paz. Tic. Ltd. Şti. ürünü ve markasıdır.

Bazı Diğer Projelerimiz
Market Alışverişi Kedi Maması kombi Köpek Maması